Pogotowie komputerowe Kraków

Zawirusowanie komputera może stanowić bardzo poważne zagrożenie nie tylko dla jego poprawnego działania, ale przede wszystkim dla danych, które na nim przetrzymujesz.

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Odwirusowanie komputera

Zawirusowanie komputera może stanowić bardzo poważne zagrożenie nie tylko dla jego poprawnego działania, ale przede wszystkim dla danych, które na nim przetrzymujesz. Wirusy, trojany, robaki, keyloggery i inne złośliwe programy szpiegujące (spyware), blokujące komputer i żądające okupu (ransomware) czy wyświetlające niechciane reklamy (adware) – to tylko niektóre z zagrożeń mogących narobić sporo szkód na Twoim sprzęcie.

Jeśli przez przypadek kliknąłeś w nieznany link, a na monitorze pojawiają się dziwne komunikaty lub masz inne powody, by podejrzewać, że Twój komputer mógł „złapać” wirusa, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Nasi informatycy postarają się usunąć wszystkie wirusy i szkodliwe programy, pomogą Ci zabezpieczyć system przed ponownym „zakażeniem” i doradzą, jak postępować, aby uniknąć  tego problemu w przyszłości. Zapewniamy bezpłatny dojazd w granicach administracyjnych Krakowa. W naszym Pogotowiu Komputerowym możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz możliwie najszybsze wykonanie zlecenia.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.