Kontakt

Serwis komputerowy – naprawiamy, serwisujemy sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne.

Pogotowie komputerowe  – dojeżdżamy na terenie całego Krakowa i okolic realizując naprawę sprzętu, problemy z oprogramowaniem, systemem Windows bezpośrednio w domu klienta. Działamy 24h/7 dni w tygodniu.

Pogotowie komputerowe w Krakowie

email: kontakt@mediakoder.pl

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
W związku z tym u nas zawsze masz gwarancję:

1. Natychmiastowej wyceny
Wiemy jak cenny jest Twój czas. Wycenę każdej usługi otrzymasz do 15 minut od jej przedstawienia.
Mamy wieloletnie doświadzczenie i profesjonalny sprzęt. Dlatego będziemy mogli od razu Cię poinformować o tym co wymaga naprawy. Zawsze szukamy przyczyny, a nie skutku. Ilość sprzętu, który uratowaliśmy od zguby świadczy o naszej rozległej wiedzy. Masz pewność, że oddajesz swoje urządzenia w dobre ręce.

2. Jasnych kosztów naprawy
Nasze ceny nie biorą się znikąd. Zależą przede wszystkim od ceny uszkodzodzonej części i części zamiennych, rodzaju usterki oraz oczywiście nakładów pracy, które musimy ponieść, by rozwiązać Twój problem.

3. Szybkiej realizacji
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by maksymalnie w ciągu 4 dni naprawić Twój sprzęt. Przeważnie są to już 2 dni. U nas jest to możliwe, bo współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi technikami oraz posiadamy bogate zaplecze. Realny czas naprawy zależny jest od naszego nakładu pracy oraz dostępności potrzebnych części.

4. Dobrej komunikacji
Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod telefonem przez 24 godziny na dobę. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc. Traktujemy Cię jako partnera i zależy nam na tym, by nasza współpraca przebiegała pozytywnie, w atmosferze wzajemnego zrozumienia.

5. Uczciwości
Zostaniesz zawsze dokładnie poinformowany o sytuacji, warunkach naprawy, ewentualnych zagrożeniach. Niczego nie robimy bez Twojej zgody. O wszystkim będziesz na bieżąco informowany.