Serwis komputerowy Kraków

Działamy 24h, 7 dni w tygodniu. Serwisujemy komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, sprzęt komputerowy w zakresie napraw na miejscu u klienta.

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Naszą działalność moglibyśmy opisać bardzo krótko za pomocą kilku fraz: profesjonalizm i rzetelność w przystępnej cenie.

 Mediakoder to serwis komputerowy, którego zadaniem jest jest być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, siedem dni w tygodniu.

Od kilku już lat naszą specjalnością jest naprawa komputerów: zarówno stacjonarnych, laptopów, jak i tabletów. Każdy z naszych pracowników to pasjonat nowoczesnych technologii urodzony „z klawiaturą w ręku”. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby wiedzieć co w trawie IT piszczy. Komputery nie mają przed nami żadnych tajemnic – działamy tak, aby rozwiązać przyczynę, nie skutek usterki.

Mamy świadomość tego, sprawy związane z komputerami i ich oprogramowaniem mogą być niezrozumiałe, dlatego z chęcią wyjaśniamy wszystkie wątpliwości i odpowiadamy na nurtujące pytania.

Poza serwisem komputerowym prowadzimy również szkolenia dla dzieci i osób dorosłych, które tematycznie dostosowujemy do oczekiwań i stopnia zaawansowania kursanta, tworząc indywidualny tryb kursu.

Serwis laptopów Kraków

Laptop to mobilność i niezależność. Zdarza się jednak, że w najmniej spodziewanym momencie odmawia posłuszeństwa. Nie martw się! Mamy na to radę.

Oferujemy serwis laptopów oparty na naszym długoletnim doświadczeniu i praktyce związanej z różnymi rodzajami notebooków. Każdą usterkę, przed podjęciem działań, dokładnie diagnozujemy, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i sprawnie. Oprócz standardowej naprawy zapewniamy również bezpłatne czyszczenie laptopa i udrożnienie układu chłodzenia.

Komputer bez dostępu do internetu w dzisiejszych czasach jest właściwie bezużyteczny. Pomożemy Ci otworzyć „okno na świat” i skonfigurujemy sieć tak, byś miał do niej dostęp z każdego miejsca w Twoim domu czy mieszkaniu. Rozwiążemy również każdy problem związane z Internetem: od zbudowania sieci, przez diagnostykę i modernizację, do naprawy w razie usterki.

W ramach usługi oferujemy:
– konfigurację sieci LAN i WLAN (Wi-Fi) oraz wzmocnienie sygnału Wi-Fi dla lepszego i szybszego odbioru Internetu
– konfigurację i optymalizację modemów/routerów
– konfigurację livebox, ADSL, ADSL2
– dzielenie sieci dla wielu użytkowników (dostęp przez kabel sieciowy, Wi-Fi, gniazdko elektryczne)
– audyt sieci WiFi, jej zasięgu, poziomu zakłóceń i zabezpieczeń
– rozwiązywanie problemów z niedziałającym Wi-Fi, niestabilnym połączeniem z Internetem, zanikaniem sygnału
– testy prędkości Internetu
– pomoc w wyborze najlepszego dostawcy Internetu

Serwis komputerów, laptopów

Działamy na terenie całego Krakowa. Jeżeli mieszkasz poza miastem, dojazd do centrum sprawia Ci trudności lub po prostu nie masz na to czasu, nie musisz się martwić – dla Twojej wygody odbierzemy od Ciebie sprzęt komputerowy i po naprawie dostarczymy z powrotem na miejsce. Skontaktuj się z nami, by ustalić najdogodniejszy dla Ciebie termin.

W ramach usługi serwisu komputerowe świadczymy usługi:
– odbieramy sprzęt do naprawy w ustalonym wcześniej terminie
– diagnozujemy sprzęt oraz wyceniamy jego naprawę
– ustalamy terminu wykonania naprawy i dostarczenia sprzętu na miejsce
– dostarczamy naprawiony sprzęt pod wskazany adres i pobieramy należności za naprawę

Utraciłeś ważne dla Ciebie dane? Nie wpadaj w panikę! Prawdopodobnie uda się je odzyskać. Ponieważ zdarza się to dosyć często, doskonale wiemy, co robić w takich sytuacjach i robimy to bardzo skutecznie. Zapewniamy również pełną poufność – nikt się nie dowie, co znajdowało się na dysku Twojego komputera. Odzyskiwanie danych to czasami kwestia „życia i śmierci”. Jesteśmy tego świadomi, dlatego możesz zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy.

Doradzamy

Jeżeli zamierzasz kupić lub zmienić sprzęt komputerowy, ale nie masz pojęcia na jaki, jesteśmy do Twojej dyspozycji: doradzimy Ci, który będzie najlepszy biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i to, do czego będziesz go używał. Inne parametry będzie miał komputer do codziennego użytku związanego z rozrywką, inne, jeżeli jesteś grafikiem a jeszcze inne, jeżeli namiętnie grasz w gry komputerowe.

Doskonale wiemy, że mnogość sklepowych ofert może przyprawić o zawrót głowy i poczucie bezradności. Dzięki naszej pomocy o nic nie będziesz musiał się martwić.

Dowolny zestaw komputerowy jesteśmy w stanie skompletować w ciągu 48h. W ramach usługi zapewniamy również jego bezpłatny transport pod wskazany adres, podłączenie wszystkich niezbędnych kabli i kabelków, konfigurację systemu i instalację dodatkowego oprogramowania a także podpięcie komputera do sieci Internet.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.

1. Czy dojeżdżacie do domu?
Oczywiście. Jeżeli potrzebujesz, by diagnoza została wykonana na miejscu, możemy do Ciebie przyjechać. Takie wizyty odbywają się w dowolnych godzinach, po wcześniejszym umówieniu się na konkretną porę.

2. Jakich firm laptopy naprawiacie?
Naprawiamy laptopy wszystkich firm z wyjątkiem Mac’ów.

3. Ile może potrwać naprawa?
Jest to 24-48 godzin. W wyjątkowych przypadkach naprawa może potrwać do kilku dni. Dzieje się tak wtedy, gdy potrzebne są nietypowe i trudno dostępne części.