Serwis komputerowy Kraków

Kupiłeś nowy komputer i potrzebujesz pomocy przy instalacji systemu Windows? A może na ekranie Twojego komputera pojawił się komunikat o błędzie systemu?

Zapewniamy profesjonalną pomoc informatyczną w domu klienta już w przeciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia awarii.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Instalacja systemu Windows

Kupiłeś nowy komputer i potrzebujesz pomocy przy instalacji systemu Windows? A może na ekranie Twojego komputera pojawił się komunikat o błędzie systemu? W obu przypadkach oferujemy pomoc naszych informatyków z Pogotowia Komputerowego, którzy pomogą Ci zarówno w instalacji systemu, jak i w jego reinstalacji, aktualizacji do nowszej wersji lub przywróceniu starszej. Przy ponownej instalacji systemu nie musisz martwić się ryzykiem utraty swoich plików z dysku – zostaną zachowane.

Nasza usługa dotyczy dowolnych wersji systemu Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) w każdej możliwej edycji: domowej, profesjonalnej, edukacyjnej i innych.

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalisty w instalacji lub reinstalacji systemu Windows na swoim komputerze stacjonarnym lub laptopie, zgłoś się do nas. Zapewniamy bezpłatny dojazd w granicach administracyjnych Krakowa. W naszym Pogotowiu Komputerowym możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz możliwie najszybsze wykonanie zlecenia.

Nie czekaj aż samo się naprawi. Wezwij fachowca już teraz.

Szybka wycena na miejscu, skuteczna i trwała naprawa sprzętu i funkcjonowania systemu, programów.