Naszą działalność moglibyśmy opisać bardzo krótko za pomocą kilku fraz: profesjonalizm i rzetelność w przystępnej cenie. MikroSerwis to pogotowie komputerowe, którego zadaniem jest jest być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, siedem dni w tygodniu.

Od kilku już lat naszą specjalnością jest naprawa komputerów: zarówno stacjonarnych, laptopów, jak i tabletów. Każdy z naszych pracowników to pasjonat nowoczesnych technologii urodzony „z klawiaturą w ręku”. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby wiedzieć co w trawie IT piszczy. Komputery nie mają przed nami żadnych tajemnic – działamy tak, aby rozwiązać przyczynę, nie skutek usterki.

Mamy świadomość tego, sprawy związane z komputerami i ich oprogramowaniem mogą być niezrozumiałe, dlatego z chęcią wyjaśniamy wszystkie wątpliwości i odpowiadamy na nurtujące pytania.

Poza serewisem komputerowym prowadzimy również szkolenia dla dzieci i osób dorosłych, które tematycznie dostosowujemy do oczekiwań i stopnia zaawansowania kursanta, towrząc indywidualny tryb kursu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.