Szybka wycena

Cenimy Twój czas, dlatego wycany naszych usług dokonujemy ekspresowo. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu oraz wielu przydatnym urządzeniom, kórymi dysponujemy, jesteśmy w stanie szybko ocenić, co się stało z Twoim komputerem i co wymaga naprawy.

Krótki czas naprawy

Błyskawiczna naprawa usterki to coś, na co kładziemy duży nacisk. Dokładamy wszelkich starań i stale podnosimy swoje kwalifikacje, by Twój komputer był sprawny w ciągu kilku dni. Z tego też powodu jesteśmy dostępni przez całą dobę – im szybciej trafi do nas sprzęt komputerowy, tym szybciej go naprawimy. Zazwyczaj potrzebujemy na to dwóch dni.

Sprawna komunikacja z klientem

Stawiamy na dobrą komunikację z naszymi klientami – z chęcią wytłumaczymy Ci, dlaczego Twój komputer nie działa oraz udzielimy rad, jak o niego dbać. Zależy nam na tym, by nasze kontakty były partnerskie i przebiegały w miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia. Nawet jeżeli dzwonisz do nas o 2 w nocy.

Promocje dla stałych klientów

Cenimy tych, którzy nam zaufali, dlatego stali klienci mogą liczyć na korzystne promocje. Udzielamy ich również w przypadku tzw. „większych zleceń”, które wymagają od nas zaangażowania i czasu. Jesteśmy elastyczni i każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dlatego nie znajdziesz u nas stałego cennika.